İNSAN KAYNAKLARIKariyer

EMSAŞ olarak, Yurtiçinde ve yurtdışında üstlenmiş olduğumuz vizyon ve projeler ile çalışanlarımıza değişik coğrafya ve kültürlerde, farklı uzmanlık alanları gerektiren geniş mühendislik uygulamaları ile ilgili kariyer fırsatları sunarız. İnşaat Mühendisliği'nin gerektirdiği farklı uzmanlık alanlarındaki kompleks projeleri üstlenme ve bu projeleri başarıyla gerçekleştirme kabiliyetine, bilgi ve tecrübe birikimine sahibiz. Projelerimizi başarıyla gerçekleştirmemiz, çalışanlarımızın başarısıyla doğru orantılıdır. Bu bilinçle, çalışanlarımızın teknik, kişisel ve yöneticilik alanlarındaki gelişiminin sorumluluğu, EMSAŞ tarafından sahiplenilir. Şirket değerlerimiz gereği, mesleki yeterliliklerin yanı sıra, kişisel mutlulukların da, çalışma hayatımızda önemli bir yeri olduğuna inancımız tamdır.

EMSAŞ, gerçekleştirdiği ve gerçekleştireceği tüm projelerde, kalite sorumluluğu, çevre duyarlılığı ve iş güvenliği konularında, günümüz standartlarına ve bilgi, bilişim, teknolojik gelişmelere son derece açık, inançlı ve ısrarlı bir geleneksel kararlılığa sahiptir. Bu kararlılıkla EMSAŞ, adil çalışma ortamları hazırlar ve çağdaş yaşam alanları üretir.

EMSAŞ, ülkemizin, coğrafi ve kültürel varlığının sunduğu potansiyel zenginliklerle, yükselen iş hacmimizin yüklediği sorumlulukları, kurumsal yapımızı kuvvetlendirerek başaracak, kariyer kapılarını yeni değerlere sonuna kadar açacaktır.

EMSAŞ, başarma arzusu olan, ekip çalışmasına önem veren, gelişmeye açık, kaliteden ödün vermeyen, özgüven sahibi, tecrübeli adayları bünyesine katarak, sektörde ki yükselen standartları, artan taleplere sunmayı hedef edinmiştir.

EMSAŞ, hedeflerine inanan, başarılı, istekli, uyumlu, profesyonel ve uzman çalışanları sayesinde, birçok projeyi eş zamanlı ve coğrafya çeşitliliğinde, başarılı bir şekilde planlama ve tamamlayabilme birikimine sahiptir.

 

EMSAŞ İnsan Kaynakları