Şirket Profili

EMSAŞ, merkez ofisi İstanbul'da olan ve prestijli yapılar inşa eden bir inşaat şirketidir.

Müşterilerine, konsept, fizibilite, tasarım, mühendislik, inşaat, güçlendirme, modernizasyon hizmetleri veren EMSAŞ İnşaat, faaliyetlerine hem yurtiçinde hem de yurtdışında devam etmektedir.

EMSAŞ İnşaat, otel kompleksleri, hastane ve sağlık kampüsleri, iş merkezleri, toplu konut projeleri inşası ve anahtar teslim yapımı konularında uzmanlaşmış; otel, iş merkezi, hastane, okul ve üniversite projelerinde, otoyol ve köprülü kavşak gibi ulaştırma projelerinde, boru hattı, su arıtma tesisleri gibi altyapı projelerinde faaliyet gösteren bir inşaat taahhüt şirketidir.

EMSAŞ İnşaat, İstanbul'daki merkez ofisinde ve dünya çapındaki tüm şubelerinde yer alan profesyonel, idari ve teknik kadrosu ile uluslararası şantiyelerde tecrübeli saha elemanlarından oluşan binlerce çalışanı sayesinde tüm yurtiçi ve yurtdışı projelerini başarıyla gerçekleştirmektedir.

Bugüne kadar Belarus, Almanya, Kazakistan, Libya, Özbekistan'da yaptığı işlerle kalitesini ortaya koyan EMSAŞ İnşaat, en zorlu projelerde bile uygulamayı zamanında bitiren, bütçesine uyan ve işverenlerini uluslararası kalitesiyle tatmin eden dünya standartlarında bir Türk şirketi olarak Türkiye'yi temsil etmekten gurur duymaktadır.